Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 61.689 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 89 × 73 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 801-1200W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.