Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.525 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 52 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Capacity | 31-40L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.