Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Model Number | CO-F25A1 |
| Control | mechanical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 21-30L |
| Brand Name | COMFEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.