Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40.591 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 65 × 66 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Control | Other |
| Style | Horizontal |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 240V |
| Brand Name | Adoolla |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.