Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.982 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 60 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.