Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.622 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Meat Grinder/Meat Chopper |
| Function | Adjustable gears, meat grinder and sausage, quick garlic peeler |
| Speed control gear | 3 speeds |
| Rated voltage | 111V~240V (including) (V) |
| Applicable number of people | 4-5 persons |
| Mixing blade | Double mixing blades |
| Scale marking | Inner wall marking |
| Usage | Semi-automatic |
| Plug-in or not | yes |
| Material | Stainless steel |
| Control mode | Push button |
Instock
There are no reviews yet.