Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1100W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Additional features | Shred/slice |
| applicable scenario | commercial |
| place of purchase | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.