Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 70 cm |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | HAOYUNMA, oski |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Warranty of core components | 3 months |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 3kw |
| Weight | 250 KG |
| Dimension(L*W*H) | 800*720*1150 |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Bone Chopping Machine Bone Cutting Machine |
| Keywords | bone saw meat cutting machine |
| Key words | chicken meat bone cutting machine |
| Key word | meat-bone-cutting-machine-price |
| Kw | cow meat bone cutting machine |
| Max width | 400mm |
| Max height | 150mm |
| Cutting tool schedule | 135mm |
| Function | electric bone saw pork meat cutting machine |
| Application | animal bone cutting machine |
Instock
There are no reviews yet.