Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 50 × 74 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | Up to 3 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | YD-32 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | BKEIGH |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
| Production capacity | 450kg/H |
| Machine weight | 89kg |
| Machine size | 80*50*72cm |
Instock
There are no reviews yet.