Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Type 130 |
| Certification | none |
| Power (W) | 750W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | GLA0010 |
| Input voltage | 220V |
| Machine table size | 330*470mm |
| Foot to table size | 240mm |
| Worktable to top of machine | 540mm |
| Dramatic height | 240mm |
| Sawing width | 90mm |
Instock
There are no reviews yet.