Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 7 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Garlic Chopper Meat Grinder |
| Certification | CE |
| Power (W) | 30W |
| Brand Name | HIPICOK |
| Origin | Mainland China |
| SKU | PS19 |
| Use 1 | Garlic |
| Use 2 | Meat |
| Use 3 | Ginger |
| Use 4 | Chilli |
| Use 5 | Vegetable |
| Color | White Green Pink |
| Service | Dropping Shipping Service |
| Packages | Yes |
Instock
There are no reviews yet.