Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 88 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Household Meat Grinder |
| Certification | CE |
| Power (W) | 550W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Multifunctional Meat Slicer |
| Model | 32 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 550W |
| Efficiency | 30-45KG/H |
| Product number | JD1850B |
Instock
There are no reviews yet.