Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Power (W) | 1000-1300W, 1200 |
| Brand Name | HAOYUNMA, Sokany |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Structure | Stand / Table |
| Housing | Stainless steel |
| Mixing Bowl Material | Stainless steel |
| Feature | Bowl-Lift Design |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 43.2*11.7*37.8cm |
| Mixing Bowl Capacity | 11l |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | 269 |
| Product name | Dough kneading machine |
| Color | Silver |
| Brand | sokany |
| Function | Dough Kneading |
| Name | Stand Mixer Machine |
| Power | 1200w |
| Usage | Egg Mixer Dough Mixer |
| Material | Plastic+stainless Steel |
| Suitable For | Cake Room |
Instock
There are no reviews yet.