Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 30 × 47 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 100ml, 140KG/H |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 12C |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1000-1300W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Meat grinder |
| Power | 1100W |
| Weight | 20kg |
| Size | 414*280*400mm |
| Inlet | 57mm |
| Discharge port | 62mm |
Instock
There are no reviews yet.