Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 25 cm |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Cutter attachment, sausage, meat grinder |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 100ml, 6.5L |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SK-088 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | MYLEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Meat Grinder |
| Material | stainless steel + ABS |
| Rated power | 3200W |
| Size | 360x180x315mm/ 14.17×7.09×12.40" |
| Single net weight | 3.05KG |
| Voltage | 220V |
| Package size | 31.4*25.6*25.2CM |
Instock
There are no reviews yet.