Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | HAOYUNMA, TD |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | Canada, United States, Malaysia, Australia |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Weight | 240 KG |
| Dimension(L*W*H) | 1100*645*1230mm |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Meat Cube Cutting |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Capacity | 300kg/h |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Certification | CE |
| Packing | Wooden Case Packing |
| MOQ | 1 Set |
| Cutting Thickness | 3-34mm customize |
| Processing | Meat Procesisng |
Instock
There are no reviews yet.