Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 38 × 75 cm |
| Use | Commercial |
| Housing Material | Metal |
| Model Number | JRJ-42 |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | JAGDE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.