Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | Other |
| Model Number | 42 type |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Productivity | 200-230kg/h |
Instock
There are no reviews yet.