Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 75 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | hy-181 |
| Certification | none |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 35KG |
| Size | 37*35*73CM |
| Type | Meat grinder |
| Model | Meat grinder |
| Voltage | 220V |
| Power | 2.2Kw |
| To | feng |
Instock
There are no reviews yet.