Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.891 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 24 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Juicer Attachment, Attachment for grater / shredder |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | Up to 3 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Feature | 2500W, Stainless Steel, Meat Grinders |
Instock
There are no reviews yet.