Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 24 × 23 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | plastic |
| Model Number | SF5002 |
| Certification | CE, EMC, EMF, SASO, UL |
| Power (W) | 1200-1500 |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Color | BlackRed |
| Cord length | 1.8m |
| Weight | 3100g |
| Quality | GenuineOriginal |
| Voltage | 220V~240V |
Instock
There are no reviews yet.