Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA, Bayern |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Production Capacity | 250kg/h |
| Voltage | standard |
| Power | 850w |
| Weight | 31 KG |
| Dimension(L*W*H) | 500*500*800mm |
| Warranty | 12 momnths |
| Outlet size(mm) | 5-15 |
| Installation | Accroding to guide |
| After-sale service | Lifelong |
| SIZE | 37*19*44CM |
| OUTPUT | 250KG/H 400KG/H |
| Color | Customizable |
| LOGO | Customizable |
| MOQ | 1PCS |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Certification | CE ISO9000 |
Instock
There are no reviews yet.