Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 37 × 46 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 32-A |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Meat Grinder |
| Model | 32-A |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 2200W |
| Output | 350KG/H |
| Product number | JD0138K |
Instock
There are no reviews yet.