Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 33 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W, 2200 |
| Brand Name | HAOYUNMA, FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Housing Material | stainless steel |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | Model: FWD-1200 |
| Type | Electric meat grinder |
| Function | Safe operation |
| Material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.