Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Meat Grinder |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | max. 3000W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Manual meat grinder | Electric shredder |
| Sausage Stuffer Maker | Heavy Duty Meat Mincer |
| Meat Mill | mincer |
| electric food multiprocessor | electric chopper |
| electric food chopper | electric food crusher |
| Kitchen chopper | Sausage Stuffer |
| electric meat grinder | Electric Meat Grinder |
| food processors | crusher food processor |
Instock
There are no reviews yet.