Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Model Number | Food Processor |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | 50-300W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Food Processor | Meat Grinder |
| Electric Chopper Meat Grinder | 300W |
Instock
There are no reviews yet.