Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Height | 9.57 inch |
| Item Weight | 2.87 lbs |
| Item Width | 4.69 inch |
| Material | Stainless Steel/ABS/PP/AS |
Instock
There are no reviews yet.