Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 27 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1300-1700W |
| Brand Name | LISI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.