Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | REVERSE, Kebbe and sausage attachment, Juicer Attachment, Attachment for grater / shredder, Cutter attachment, Dicing attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Meat Grinder Food Chopper |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Electric Garlic Chopper | Electric Garlic Chopper |
| Electric Garlic Masher | Electric Garlic Masher |
| Onion Grinder | Onion Grinder |
| Food Processor for Ginger | Food Processor for Ginger |
| Cordless Electric Mini Chopper | Cordless Electric Mini Chopper |
| Meat Grinder | Meat Grinder |
| Fruits Mashe | Fruits Mashe |
| Salad Grinder | Salad Grinder |
| Cordless Garlic Chopper | Cordless Garlic Chopper |
Instock
There are no reviews yet.