Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 19 × 26 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Meat Grinder |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | 1300-1700W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Electric Meat Grinder | Electric home Meat Blenders |
| Meat Blenders | food processors |
| crusher food processo | electric food crusher |
| electric chopper | electric meat grinder |
| Kitchen chopper | electric food chopper |
| electric food multiprocessor | mincer |
Instock
There are no reviews yet.