Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Attachment for grater / shredder, Cutter attachment, Dicing attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 100ml |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Food Chopper |
| Certification | CE, RoHS, UL |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Kitchen Gadgets | Electric Food Chopper |
Instock
There are no reviews yet.