Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SA-XR-001 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
| mode | SA-XR-001 |
| voltage | 220v |
| power | 850w |
| material | stainless steel |
| Rotating speed | 165r/min |
| weight | 22kg |
| product size | 305*305*325mm |
Instock
There are no reviews yet.