Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.577 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Model Number | / |
| Certification | none |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Multifunctional Meat Grinder | Manual Vegetable Chopper |
| Vegetable Meat Grinder | Vegetable Meat Grinder Chopper Cutter |
| Manual Mincer Pasta Maker | Stainless Steel Electric Meat Grinders |
| Sausage Stuffer Mincer | Grinding Machine |
| Product Material | PP + Stainless Steel Blade |
| Packing weight | about 570g |
| Host Size | 208*112*112mm/8.19*4.41*4.41" |
| Operation mode | Manual |
| Function Description | Stir a variety of juices, vegetables, meat. |
Instock
There are no reviews yet.