Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 42 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | XLQE-500 |
| Certification | None |
| Power (W) | 550 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Outline dimension | 540*310*690mm |
| Inlet length | about 145mm |
| Output | 500kg/h |
| Weight | 40KG |
Instock
There are no reviews yet.