Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Garlic Chopper Meat Grinder |
| Certification | CE |
| Power (W) | 30W |
| Brand Name | HIPICOK |
| Origin | Mainland China |
| Use 1 | Garlic |
| Use 2 | Meat |
| Use 3 | Ginger |
| Use 4 | Chilli |
| Use 5 | Vegetable |
| Service | Dropping Shipping Service |
| Packages | Yes |
Instock
There are no reviews yet.