Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | jr0036 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.