Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 × 10 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HK-109 |
| Certification | GS, CE, EMC, CB |
| Power (W) | 0W |
| Brand Name | QiufengCheng |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS+STAINLESS STELL |
Instock
There are no reviews yet.