Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA, NUOVO |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Bearing, Motor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.1kw |
| Dimension(L*W*H) | 55*63*98cm |
| Weight | 90 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Function | planetary mixer |
| Raw material | Flour |
| Output product name | bread cake |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Application | Bread Mixing Machine |
| Usage | Commercial Usage |
| Feature | High Efficinency |
| Function | Multifunctional |
| Advantage | High Effieciency |
| Material | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 10L-80L |
| MOQ | 1 Unit |
| Energy | Electric |
Instock
There are no reviews yet.