Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 17 cm |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | Up to 3 |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric meat grinder |
| Certification | CE, GS, RoHS |
| Power (W) | 3200W |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.