Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HZ08E |
| Certification | CE |
| Power (W) | Hand Operated |
| Brand Name | starland |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless Steel |
| Hand Operated | Yes |
| Manual Meat Grinder | Yes |
| Production capacity | 30kg/H |
| Sausage Mincer | Yes |
| Weight: | 2.5KGs |
| Multi-purpose | Meat, Vegetable, Fruit And Sausages, Vegetable, Processing noodle |
| Color | Silver |
| Size | 16*28cm |
| Meat grinder vegetables pelletizer | Yes |
Instock
There are no reviews yet.