Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2000W, 2500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SK-312 |
Instock
There are no reviews yet.