Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 36 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 1 |
| Certification | CB, CE |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.