Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 23 × 19 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | plastic |
| Model Number | SF5014 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3.6kg |
| Voltage | AC220-240V |
| Feature1 | Circuit breaker to prevent overload |
| Feature2 | Easy cleaning |
| Feature3 | Easy to remove grinder cap |
| Feature4 | Rubber feet prevent from moving And slidin |
Instock
There are no reviews yet.