Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 31 × 29 cm |
| Function | Dicing attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SL4382 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.