Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30 cm |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Model Number | olayks |
| Power (W) | 350W |
| Brand Name | YOUPIN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.