Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 49 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Power | 350W |
| Grinding Capacity | 6 lbs/minute |
| Main Material | Stainless Steel, Carbon Steel, Plastic |
| Product Weight | 18.2kg / 40.1 lbs |
| Product Size | 530 x 250 x 440 mm / 20.9 x 9.8 x 17.3 in |
Instock
There are no reviews yet.