Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 23 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | max. 3000W |
| Brand Name | WinHolder |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.