Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 26 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity(ml) | 1501ml-2000ml (including 2000ml) |
| LCD | Yes |
| Model Number | xqh867zy |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.