Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Weight | 0.9kg |
| Capacity(ml) | 1001ml-1500ml(including1500ml) |
| Capacity (Quart) | 1 L |
| LCD | No |
| Model Number | PA-15A |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Automation |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Liner material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.