Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | Yes |
| Model Number | ODI-SA13 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Function | Pickles |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.